درباره ما

 

خانه اساتید
خانه اساتید مرجع به اشتراک گذاری فایل های آموزشی و معرفی اساتید خصوصی و تخصصی است.

 

اهداف خانه اساتید
 هیچ تغییر و پیشرفتی بدون دانش محقق نمی شود. خانه اساتید با هدف دسترسی همگانی، آسان وسریع فارسی زبانان به دانش در همه زمینه های علمی، هنری و مهارتی ایجاد شده تا بتواند در مسیر تعالی و پیشرفت خدمت کند.

 

مخاطبین خانه اساتید
مخاطبین خانه اساتید را تمامی افرادی که توانایی آموزش دادن و یا نیاز به آموزش دارند تشکیل می دهند. از جمله:

- افرادی که در هر کدام از زمینه های علمی، هنری و مهارتی توانایی آموزش دارند و مایل به تولید فایل آموزشی به صورت غیر رایگان یا رایگان می باشند یا مایل به تدریس خصوصی هستند، میتوانند به عنوان استاد در سایت عضو شوند.

- افرادی که در جستجوی فایل آموزشی هستند در خانه اساتید می توانند فایل های آموزشی خود را جستجو و دریافت کنند.

- افرادی که در جستجوی استاد خصوصی هستند در خانه اساتید می توانند استاد مورد نظر خود را جستجو و پس از مشاهده نمونه فایل های آموزشی اساتید، استاد خود را انتخاب کنند.

 

داستان خانه اساتید
نظر به اینکه آموزش جزء نیازهای اصلی و اساسی بشر است و از طرفی با توجه به استقبال روز افزون کاربران ایرانی از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی نیاز به سایت جامع آموزشی (سایتی که در تمامی زمینه های علمی، هنری و مهارتی آموزش های جامعی داشته باشد.) بیشتر نمایان می شد. ما (تیم خانه اساتید) پس از بررسی و مشورت با اقشار مختلف جامعه از جمله اساتید، مربیان، دانش آموزان، دانشجویان و کار آموزان و... با هدف مر تفع کردن نیاز ذکر شده در فضای مجازی، اقدام به طراحی و راه اندازی سایت خانه اساتید نمودیم.

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.